Twój koszyk

DARMOWA DOSTAWA od 300zł

Darmowa Dostawa

zamówień
powyżej 300zł

Największa Oferta w Polsce

ponad 250
produktów

Konopteka.pl BLOG

Konopie a spastyczność mięśni

konopie a spastycznosc miesni

Spastyczność mięśni często jest efektem wpływu różnych chorób na organizm, takich jak np. stwardnienie rozsiane. Ta trudna w leczeniu choroba z perspektywy dzisiejszej medycyny wymaga stosowania silnych środków farmakologicznych, które być może łagodzą objawy, ale wyniszczają organizm. Znacznie lepszym rozwiązaniem dla chorego może być natomiast wykorzystanie prozdrowotnych właściwości konopi.

Przeczytaj więcej

5 powodów dlaczego waporyzacja jest lepsza od palenia

Mimo, że waporyzacja od kilku lat opanowała Stany Zjednoczone, to w kraju nad Wisłą nadal nie jest bardzo popularna. Jednakże wszystko wskazuje na to, że w przyszłości Polska weźmie przykład z USA. Dlaczego? Waporyzacja ma niezwykle dużo zalet, a bardzo mało wad!

Przeczytaj więcej

Konopie i senNie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale zaburzenia snu dotyczą sporej części społeczeństwa.To bardzo przejmujący fakt, ponieważ zdrowy sen jest konieczny do poprawnego funkcjonowania organizmu. Badania Uniwersytetu Laval w Kanadzie głoszą, że około 40% ludzi przejawia objawy bezsenności.

Przeczytaj więcej

Zalety waporyzacji suszu CBD

Zalety waporyzacji suszu CBD

W ostatnich latach temat waporyzacji stał się dość popularny. Wiele się o tym mówi i pisze, wspomina o korzyściach. Nie każdy z nas jednak wie, na czym właściwie polega ten proces. Dlatego zanim zaczniemy rozważania na temat zalet waporyzacji suszu CBD warto odpowiedzieć sobie na to pytanie.


Przeczytaj więcej
Tagi:
Płatności obsługuje
PayU
Zapisz się na newsletter
Dołącz do nas

© 2021 - Konopteka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone