Twój koszyk

DARMOWA DOSTAWA od 300zł

Darmowa Dostawa

zamówień
powyżej 300zł

Największa Oferta w Polsce

ponad 250
produktów
  • altaio 5
  • 5% ALTAIO
  • altaio 5
  • 5% ALTAIO

Olej konopny 5% 500mg 10ml ALTAIO + Dziennik przyjmowania

Dostawa:

1-2 dni

Producent: ALTAIO

119.00 109.48
Ilość:

Zamów telefonicznie 697 570 152

Przesyłka gratis od 300 zł i przedpłacie na konto

Czym jest olejek konopny ALTAIO?

Olej z wyciągiem konopnym ALTAIO produkowany jest z uprawianych legalnie w Polsce odmian konopi o wysokiej zawartości fitokannabinoidów i innych dobroczynnych substancji. Jest on wytwarzany z całych roślin metodą nowoczesnej ekstrakcji, wyłącznie za pomocą dwutlenku węgla, bez wykorzystania substancji chemicznych. W przeciwieństwie do innych olejków, nie jest on oczyszczany laboratoryjnie, dzięki czemu zachowuje specyficzny kolor, a jego skład pozostaje w najwyższym stopniu bliski naturze. Posiada gwarantowaną ilość czynnych substancji roślinnych. Wysoka jakość, biologiczna i chemiczna czystość oraz bezpieczeństwo stosowania oleju konopnego ALTAIO zostały potwierdzone certyfikatem GIS.

Olejek ALTAIO jest naturalną substancją roślinną o potężnym, dobroczynnym wpływie na cały Twój organizm. Reguluje on m.in. pracę układu nerwowego, immunologicznego czy hormonalnego organizmu, korzystnie wpływa na metabolizm, wzmacnia oraz chroni przed różnymi chorobami. Przyjmując go, inwestujesz w zdrowie i równowagę swojego organizmu oraz zapewniasz skuteczny program profilaktyczny sobie i swoim najbliższym.

Suplement diety 5% 500mg 10ml ALTAIO

1 kropla zawiera około 2,5 mg fitokannabinoidów.
Dzienna porcja zawiera 15 mg naturalnych fitokannabinoidów.
Opakowanie zawiera około 200 kropli.

Przy zakupie tego olejku otrzymasz od nas dziennik przyjmowania gratis !

CERTYFIKATY

Analiza laboratoryjna ALTAIO 5%

DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja: 6 kropli, 2 razy dziennie po 3 krople. Umieścić pod językiem, po minucie połknąć. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przed użyciem wstrząsnąć. Chronić przed światłem.

Co zawiera olej konopny ALTAIO?

Produkt ten zawiera gwarantowaną ilość naturalnego, nieoczyszczanego ekstraktu, pozyskiwanego z konopi siewnych, uprawianych w Polsce w kontrolowanych warunkach. Dzięki wyeliminowaniu z procesu uprawy nawozów sztucznych i środków ochrony roślin oraz ekstrakcji bez użycia syntetycznych rozpuszczalników, olejek konopny nie zawiera żadnych zanieczyszczeń chemicznych oraz sztucznych dodatków, pozostając bezpiecznym w stosowaniu, w pełni naturalnym produktem.

Najbardziej wartościowymi, unikalnymi składnikami olejku ALTAIO są fitokannabionoidy– naturalne związki chemiczne, występujące wyłącznie w różnych odmianach konopi. Jest ich ponad 100, a ich działanie na Twój organizm jest synergiczne, co oznacza, że najlepsze efekty prozdrowotne przynoszą one stosowane kompleksowo. W olejku konopnym nie ma substancji uzależniających ani odurzających – jest on całkowicie legalny i bezpieczny.

Kto może przyjmować olej konopny ?

Olejek z ekstraktem z konopi ALTAIO jest całkowicie bezpiecznym, w 100% naturalnym preparatem, dostępnym bez recepty i może być przyjmowany przez każdego, w większości przypadków niezależnie od wieku i stanu zdrowia – stosuje się go z powodzeniem nawet u osób starszych i dzieci. Nie wykazuje on działania psychoaktywnego, nie uzależnia, nie można go przedawkować, a po jego użyciu nie występują trwałe skutki uboczne. Jest także legalny i dostępny bez recepty. Stosując produkt sprawdzonej firmy ALTAIO, zyskujesz gwarancję, że zawiera on deklarowaną ilość aktywnych ekstraktów konopnych, oraz jest czysty pod względem chemicznym i biologicznym.

Jak działa olej z konopi ALTAIO?

Olejek ALTAIO działa kompleksowo, usprawniając różne funkcje Twojego organizmu i pozwalając mu zachować stan homeostazy czyli wszechstronnej równowagi, gwarantującej zdrowie i dobre samopoczucie. Olejek ALTAIO najlepiej stosować w codziennej trosce o zdrowie i dobre samopoczucie, w myśl zasady: „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Efekty związane z jego systematycznym używaniem, to:Uregulowanie istotnych życiowych funkcji organizmu

Ekstrakty konopne korzystnie wpływają na ciśnienie krwi oraz poprawiają przebieg procesów metabolicznych. Relaksują i zmniejszają negatywny wpływ stresu na organizm.


.
Stymulacja systemu immunologicznego

Olejek konopny ALTAIO jest bogatym źródłem silnych antyoksydantów, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników, poprawiając funkcjonowanie układu odpornościowego. Antyutleniacze zapobiegają także pojawianiu się stanów zapalnych, będących częstą przyczyną wielu chorób.


.
Regeneracja w okresie wzmożonego wysiłku

Wyciąg konopny skutecznie pomoże Ci zregenerować organizm po treningu. Jeśli intensywnie uprawiasz sport, zacznij stosować go codziennie. Z uwagi na swoje właściwości przeciwskurczowe i łagodzące, rozluźnia on mięśnie i przyspiesza powrót do sił i pełnej formy po intensywnym treningu.Produkty ALTAIO możesz również stosować uzupełniająco w trakcie konwencjonalnych terapii. Jego nadzwyczajne, korzystne dla zdrowia właściwości potwierdzone są zarówno tradycją, jak i nowoczesnymi badaniami:


Wsparcie dla systemu nerwowego.

Aktywne związki roślinne, zawarte w olejku, ułatwiają zasypianie i pomagają osiągnąć stan uspokojenia i relaksacji. Wpływają także na poprawę nastroju i dobre samopoczucie nawet w stresujących sytuacjach.Pozytywny wpływ na układ ruchu

Ekstrakty konopne są pomocne w trosce o zdrowy i wydolny układ ruchu – zwiększają one ochronę organizmu przed stanami zapalnymi, działają łagodząco i wyciszająco, także w przypadku dolegliwości bólowych.
Oczyszczanie organizmu

Wyciąg z konopi wspomaga oczyszczanie organizmu, dlatego mogą stosować go wspomagająco osoby chcące zerwać z nałogami i dążące do usunięcia toksyn z organizmu, w celu przywrócenia mu zdrowej równowagi.Ochrona komórek nerwowych

Fitokannabinoidy korzystnie wpływają na mózg i poprawiają procesy regeneracyjne komórek nerwowych. Usprawniają one pamięć i myślenie, dzięki czemu są wskazane dla osób w wieku podeszłym, zagrożonych demencją.Wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu na poziomie komórkowym

Wyciąg z konopi sprzyja naturalnym procesom na poziomie komórkowym, których zadaniem jest ochrona organizmu przed nowotworami. Jego właściwości mają także pozytywny wpływ na stan pacjentów w trakcie chemioterapii, ponieważ wzmacnia on apetyt, obniża stres i działa ogólnie wzmacniająco i relaksująco.

Przepraszamy Cię :(

Zabrakło akurat tego produktu :( Ale nic straconego ! Zapisz się na listę, a my damy Ci znać kiedy uzupełnimy stany :)

Płatności obsługuje
PayU
Zapisz się na newsletter
Dołącz do nas

© 2021 - Konopteka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone