Twój koszyk

DARMOWA DOSTAWA od 300zł

Darmowa Dostawa

zamówień
powyżej 300zł

Największa Oferta w Polsce

ponad 250
produktów
  • Olejek_CBG_5%_CannabiLove
  • Olejek_CBG_5%_CannabiLove

Olejek konopny CBG 5% 10ml CannabiLove

Dostawa:

1-2 dni

Producent: CannabiLove

159.00
Ilość:

Zamów telefonicznie 697 570 152

Przesyłka gratis od 300 zł i przedpłacie na konto

Olejek CBG to prozdrowotny ekstrakt pochodzący z kwiatów konopi siewnych. Działanie olejku opiera się o właściwości kannabigerolu, będącym jednym z kannabinoidów – organicznych związków chemicznych. Olejek CBG cechuje się wieloma pozytywnymi właściwościami. Ma on między innymi zdolność do regeneracji połączeń nerwowych w mózgu. Oddziałuje głównie na sferę psychiczną człowieka. Pomaga w walce z obniżonym nastrojem czy odczuciem długotrwałego lęku. Dodaje motywacji do działania, motywacji i energii. Ułatwia również koncentrację.

Konopie siewne, z których wytwarza się olejek CBG to roślina w pełni bezpieczna i legalna. Uprawy, z których pochodzą nasze produkty są ekologiczne, a same rośliny pozbawione pestycydów i wolne od GMO.

Stosując naturalne suplementy pochodzące z konopi siewnych, niezwykle ważna jest systematyczność. Pamiętaj więc o regularności przyjmowania tej prozdrowotnej substancji, by zapewnić sobie jak najlepsze rezultaty i w naturalny sposób poprawić swój nastrój oraz wydajność.

Przepraszamy Cię :(

Zabrakło akurat tego produktu :( Ale nic straconego ! Zapisz się na listę, a my damy Ci znać kiedy uzupełnimy stany :)

Płatności obsługuje
PayU
Zapisz się na newsletter
Dołącz do nas

© 2021 - Konopteka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone