Twój koszyk

DARMOWA DOSTAWA od 300zł

Darmowa Dostawa

zamówień
powyżej 300zł

Największa Oferta w Polsce

ponad 250
produktów

Cannaderm (0)

CANNABIS Pharma-derm TO PIERWSZA FIRMA NA CZESKIM RYNKU WYKORZYSTUJĄCA JAKO BAZOWY SKŁADNIK OLEJ Z NASION KONOPI.

Produkty do pielęgnacji ciała i włosów produkowane są w środowisku farmaceutycznym, zgodnie z obecnymi przepisami dotyczącymi produkcji certyfikowanych kosmetyków naturalnych i żywności ekologicznej.

Bioaktywny olej konopny jest TŁOCZONY NA ZIMNO z nasion konopi siewnej CANNABIS SATIVA.

Zawiera unikalną równowagę nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i Omega 6, które, wraz z innymi bioaktywnymi składnikami, tj. witaminy, minerały, fitosterole, czy chlorofil wpływa bardzo pozytywnie na funkcjonowanie ciała ludzkiego.

W 2010 roku badania prowadzone w Instytucie Technologii Chemicznej w Pradze udowodniły, że olej konopny tłoczony na zimno zawiera taką samą część składników aktywnych co olej konopny otrzymany przy użyciu CO2. Według wniosków zawartych w tym badaniu, olej pozyskiwany na zimno w rzeczywistości okazał się lepiej dostosowany jako składnik żywności i preparatów kosmetycznych, ponieważ był 11 razy bardziej stabilny i mniej wrażliwy na utlenianie niż olej pozyskiwany poprzez ekstrakcję CO2.

Naukowe badania wykazały, że olej konopny uzyskiwany na zimno nie zawiera żadnych substancji psychoaktywnych, takich jak THC, białka lub innych substancji resztkowych, które mogą być potencjalnie drażniące dla skóry ludzkiej.

100% czysty olej konopny może być stosowany bezpośrednio na skórę bez niekorzystnych skutków dermatologicznych.

Brak produktów w zestawie

Płatności obsługuje
PayU
Zapisz się na newsletter
Dołącz do nas

© 2021 - Konopteka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone